Кольчужний захист Niroflex

Фіксатор для рукавиці Friedrich Muench
Ремінь на руку Easyfit червоний
Кольчужна 3-пала рукавиця Niroflex 2000 розмір L
Кольчужна 3-пала рукавиця Niroflex FM+ розмір XL
Кольчужна 3-пала рукавиця Niroflex 2000 розмір M
Кольчужний фартух Niroflex 2000 75x45 см
Ремінь на руку Easyfit білий
Нарукавники Friedrich Muench (XL)
Кольчужна 3-пала рукавиця Niroflex 2000 розмір XL
Ремінь на манжет Easyfit 19 см білий
Ремінь на руку Easyfit синій
Кольчужна рукавиця Niroflex 2000 розмір S
Показано з 1 по 15 із 107 (всього 8 сторінок)

Кольчужні вироби

Кольчужні вироби використовуються в багатьох промислових сферах для забезпечення безпеки працівників під час роботи з ножем. Кольчугу купити варто м'ясокомбінатам, меблевим та текстильним фабрикам, на підприємства машинобудування, в сільськогосподарські угіддя. Більшість небезпечних для рук робіт рекомендується убезпечити за допомогою кольчужних рукавичок, ціна на які варіюється, в залежності від виробника і технічних характеристик виробу.

Будь-яка кольчуга, купити вироби з якої пропонує в широкому асортименті компанія ФудПак Сервіс, має специфічні характеристики, що роблять вироби міцними і надійними. Рукавиці для оброблення м'яса виробляють з нержавіючої сталі, яка може застосовуватися в харчовій промисловості. Більшість устричних ферм зобов'язані купити кольчугу для захисту рук фахівців, обробляють ножами раковини. Ті виробники устриць, які економлять гроші і не поспішають купити кольчужну рукавичку на своє виробництво, прирікають співробітників ходити з постійно пораненими руками, які в народі називаються «різдвяні долоні».

Також кольчугу купити має сенс і в вигляді кольчужного фартуха, який захищає тулуб фахівця при обробленні м'яса у великих тушах. Така спецодяг використовується на великих м'ясокомбінатах, подекуди в промисловій сфері, де є ризик роботи з колючо-ріжучими предметами, в медицині. Фартухи і кольчужні перчатки для м'ясників допоможуть повністю убезпечити працю працівників і прискорять процес ручної переробки м'яса.

Критерії кольчужних виробів

Кольчуга, купити яку належить для промислового використання, може володіти рядом специфічних характеристик. При виборі кольчужної рукавички ціна виробу буде залежати від фірми, розміру, варіанту виконання. Найбільш відомим виробником кольчуги, купити яку можна в Україні, є німецька компанія Niroflex. Вона випускає перчатки для оброблення м'яса з кольчуги, кольчужні фартухи, змінні резинки і пояси для підтримки кольчуги на тілі, кільця для кольчужних рукавичок м'ясників. Розмірний ряд рукавиць визначається різнокольоровими маркерами на виробах, які дозволяють підбирати їх без примірки. Будь-які рукавички з кольчуги купити можна в двосторонньому виконанні, щоб при вивертанні кожного виробу його можна було використовувати на будь-яку руку.

Варіантів виконання кольчужних перчаток буває кілька. Так, рукавичку кольчужну купити можна трипалу, в якій незахищеними залишаються 2 пальця - мізинець і безіменний, і п'ятипалу з повним захистом кисті. Така кольчужна рукавиця ціну має більш високу, але і захист у неї більш якісний. Будь-яке виконання кольчуги робить процес роботи в ній не громіздким і зручним. Рукавички для оброблення м'яса відрізняються гнучкістю, в них немає обмежувачів для пальців, тому людина абсолютно спокійно може варіювати положення кисті. Будь-яку кольчугу купити можна з ременями безпеки, що перешкоджають ковзанню виробів з рук або тулуба.

Купити кольчугу від Niroflex для тіла можна в двох варіантах. Перший, полегшений, має вагу близько 800 грамів, у нього магнітна основа, такий фартух простий в експлуатації і догляді. Його частіше застосовують в тих умовах, коли роботи проводяться рідко і в невеликих обсягах. Для більш частого застосування компанія Niroflex пропонує користувачам купити кольчугу, вага якої сягатиме 2 кг. При цьому такий кольчужний фартух оснащується ременями безпеки, які підтримують конструкцію і допомагають перерозподілити навантаження на тіло між плечима і шиєю людини.

Основою кольчуги, купити яку для виробництва можна в вигляді перчаток і фартухів, лежать сталеві кільця малого діаметра, що з'єднуються між собою за певною технологією. Такий пристрій допомагає уникнути проникнення вістря ножа крізь матеріал рукавички до шкіри. Також серед матеріалів компанією Niroflex застосовуються полімерні тканини, келвлар, оптоволокна для підвищення зносостійкості і безпеки виробів і зниження їх маси. Все кольчужні рукавички для м'ясників важать 100-150 грамів.

Термін служби кольчужних виробів дуже тривалий. Незважаючи на малу вагу фартухів і рукавичок і можливість перебувати в такій уніформі всю зміну, матеріали володіють антикорозійним ефектом, пластичністю і міцністю. Конструкції створюються за всіма законами ергономіки, тому не сковують рухів рук і не перевантажують тулуб під час роботи.

Переваги кольчужних рукавичок і фартухів

В сучасних умовах кольчугу купити зобов'язують для співробітників багато підприємств на законодавчому рівні, оскільки вона є кращим захистом від колючо-ріжучих проникнень при певних умовах праці. Головними перевагами кольчужної уніформи є:

  • багатопрофільність застосування у всіх, потребуючих цього, сферах виробництва;
  • зручні конструкції кольчужних перчаток і фартухів з анатомічними характеристиками, дрібним плетінням і наявністю надійних фіксуючих ременів;
  • довгострокове застосування без спотворення якості виробів;
  • надійність захисної функції кольчуги, купити яку можна відразу в декількох розмірах і різновидах;
  • гігієнічність застосовуваних матеріалів, можливість їх застосування при роботі з продуктами харчування;
  • простота догляду за рукавичками для оброблення м'яса та фартухами, стійкість матеріалів до хімічної і термообробки, антикорозійні властивості, здатність виробів протистояти грибковим хворобам і плісняві.

Каталог сайту Фуд Пак Сервіс пропонує своїм клієнтам ознайомитися і купити недорого онлайн найкращі продукти з кольчуги за адекватними цінами в Україні. Кольчужні рукавиці ціну мають різну, в залежності від їх характеристик, але всі вони виробляються надійними компаніями і мають надвисоку захисну функцію від проколів і порізів.