Вакуумні пакувальники Jumbo

Вакуумний пакувальник Henkelman Jumbo 30
Вакуумний пакувальник Henkelman Mini Jumbo
Вакуумний пакувальник Henkelman Jumbo Plus
Вакуумний пакувальник Henkelman Jumbo 42 XL
Вакуумний пакувальник Henkelman Jumbo 42
Вакуумний пакувальник Henkelman Jumbo 35
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Вакууматор голландської компанії Henkelman серії Jumbo розроблений спеціально для невеликих підприємств. Відзначається модель компактними габаритами та простотою у використанні, а також низькими затратами на обслуговування. Доступна ціна дає змогу купити професійний вакууматор якомога більшій кількості користувачів.

Вакуумний пакувальник Jumbo — це саме те, що вам потрібно

Основна перевага серії — невеликі габарити техніки. Настільні моделі не займають багато місця, але при цьому виконують всі необхідні функції. Зазвичай промисловий вакууматор такого зразка використовується у сферах з середнім ступенем навантаження.

Безперебійна робота пристрою забезпечується застосуванням потужного насоса німецького бренду Busch. Завдяки цьому апарат безвідмовно працює протягом 6-8 годин лише з декількома перервами. Висока продуктивність професійного вакууматора зумовлена оптимальною тривалістю циклу: 20-40 секунд. Зносостійкість та довгий термін служби пакувальника можливі внаслідок:

  • використання нержавіючої сталі американського виробництва AISI 304;
  • наявності 2 струн в одній планці (актуально для запаювання пакетів з жиром чи сирою продукцією);
  • заокругленої форми камери глибокої витяжки, що значно спрощує очистку обладнання;
  • цифрової програми обслуговування помпи.

До того ж вакуумний пакувальник для виробництва оснащений кнопкою «Стоп», яка дозволяє зупинити цикл повністю або частково. У системі вмонтоване автоматичне нагадування про необхідність заміни оливи. Це дуже корисна функція, оскільки максимально спрощує обслуговування техніки. На додачу моделі серії Jumbo комплектуються додатковими вставками, що гарантують безпроблемне пакування пакетів з рідиною.

Додаткові переваги

Вакуумний запайщик оснащений прозорою кришкою випуклої форми. Таке інженерне рішення дає змогу оператору контролювати процес створення упаковки та за необхідності втрутитися в нього. Також за допомогою спеціальних вставок користувачі зможуть змінити розміри камери відповідно до габаритів продукції чи встановлених порцій.

Професійний вакуумний пакувальник комплектується двома зварювальними струнами напівкруглої форми. Крім того, бездротова планка для запаювання легко знімається та замінюється. З таким вакууматором для продуктів підприємство зможе суттєво збільшити товарообіг та асортимент продукції. Герметична упаковка сприяє збільшенню терміну придатності товарів, оскільки захищає їжу від всихання та обвітрювання. Без цього успіх у бізнесі просто неможливий.