Кольчужні фартухи Niroflex

Кольчужний фартух Niroflex 2000 75x45 см
Кольчужний фартух Niroflex 2000 80x55 см
Кольчужний фартух Niroflex 2000 85x60 см
Кольчужний фартух Bolero 100х65 см
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Кольчужні фартухи

Багато сучасних виробничіх галузей несуть в собі ризик пошкодження тіла співробітника в складних умовах праці. Щоденне зіткнення з колючо-ріжучими предметами в виробництві вимагає забезпечення безпеки співробітників шляхом надягання спеціального одягу, що захищає тіло. Одним з різновидів такого спецодягу є кольчужний фартух, покликаний захищати людське тіло від порізів і проколів. Виконується фартух кольчужний з дуже міцної нержавіючої сталі, кільця з якої з'єднуються між собою шляхом спеціальної технології плазмового зварювання, яка дарує виробам високу стійкість до зношування.

Сфера застосування

Кольчужні фартухи використовуються співробітниками там, де високий ризик пошкодження тіла гострими предметами. Це може відбуватися в наступних сферах:

  • в харчовій промисловості при виробничому забої худоби і птиці, м'ясопереробному виробництві, риборозділювальних роботах і на роботах по вилученню з раковин устриць;
  • в харчовій промисловості в області громадського харчування - в ресторанах, кафе, їдальнях при забої та обробленні м'яса, птахів або риб;
  • в шкіряному бізнесі при виготовленні шкіряних виробів - взуття, сумок, верхнього одягу;
  • в меблевій або текстильної промисловості, де використовуються продукти переробки тварин - шкіра, пір'я та інше.

У деяких галузях народного господарства застосування кольчужних фартухів є обов'язковим на законодавчому рівні, тому керівникам підприємств кольчужний фартух купити необхідно для забезпечення безпечного виробничого процесу.

Функції кольчужного фартуха

Фартух кольчужний повинен захищати людину на виробництві від поранень або порізів. Найчастіше використовується такий спецодяг в умовах постійного небезпечного оброблення м'ясопродуктів. Кольчужні фартухи покликані виконувати ряд спеціальних функцій:

  • забезпечувати належні санітарні норми, завдяки виготовленню з нержавійки високої якості, яка може застосовуватися при прямому контакті з продуктами харчування;
  • захищати людей, які їх носять, від порізів і поранень, отриманих за допомогою колючо-ріжучих предметів, які можуть зриватися при постійній тривалій монотонній роботі.

Конструкція кольчужного фартуха передбачає переплетення сталевих кілець таким чином, щоб полотно не пропускало крізь себе навіть найтонше вістря ножа. Таке сплетіння кілець і є основним захистом для людини. Кольчужні фартухи мають малу вагу, щоб не перевантажувати хребет носія і дозволяти працівникам підприємств ходити в подібному спецодязі протягом довгої зміни. Дизайн фартуха кольчужного розроблений за всіма законами ергономіки, але при цьому виріб зносостійкий і міцний, стійкий до корозійних процесів, пластичний, дозволяє працівникам м'ясокомбінатів або птахофабрик відчувати себе комфортно.

Види і переваги кольчужних фартухів

Кольчужний фартух купити можна декількох різновидів, залежно від потреб користувача при виробничому процесі. Є моделі в продажу, за якими легко доглядати і очищати від оброблюємих продуктів. Вони добре облягають тулуб, завдяки чому в такому кольчужному фартусі можна з легкістю рухатися. Ремені сприяють підтримці конструкції, їх можна замінювати на більш зручні. Це так звані магнітні кольчужні фартухи, вага яких не перевищує 900 грамів. Їх краще використовувати при частих роботах невеликого обсягу.

Інша модель фартуха кольчужного, ціна якого буде дещо вищою, ніж у попередньої моделі, відрізняється простотою користування та перерозподілу ваги між шийно-плечовим відділом хребта. Такі кольчужні фартухи важать до 2 кг, тому у них є додаткові елементи захисту, а кольчужне полотно виконано з якісних нержавіючих матеріалів для забезпечення довговічності. Сам фартух такої моделі є магнітним, гігієнічні блакитні ремені виконуються з ТПУ. Призначені такі кольчужні фартухи для великих обсягів щоденної промислової роботи.

На сьогоднішній день поширеність такого спецодягу, як кольчужний фартух, охоплює весь світ. Без такого захисту на багатьох промислових об'єктах неможливо уявити собі обробку м'ясних чи рибних туш, устриць, шкіряних виробів, текстилю. Основними перевагами кольчужного фартуха є такі його характеристики:

  • багатопрофільне використання в різних промислових сферах;
  • довговічність застосування в самих жорстких умовах функціонування;
  • гігієнічність використовується в конструкції матеріалів, яка підтверджена стандартами якості.

Купити кольчужний фартух і інший кольчужний захист для промислових робіт пропонує інтернет-магазин Фуд Пак Сервіс, де представлений широкий асортимент подібної продукції за доступними цінами. Весь спецодяг в каталозі нашого сайту має сертифікати якості, тому абсолютно безпечний і для користувачів, і для продукції, з якої їй належить стикатися в процесі використання.