Професійні ножі для харчових підприємств

Бренди

Популярні товари категорії

Ножі, які представлені в нашому каталозі, прекрасно підходять для різання хліба, грибів, безкісткового м’яса, овочів та фруктів, риби й морепродуктів. В різних розділах сайту можна знайти якісні ножі професійні для кафе, ресторанів і підприємств, що займаються переробкою м’яса та риби, а також для використання на домашній кухні. Ножі Polkars настільки гострі, що шеф-кухар зможе швидко нарізати дуже тонкі скибочки для суші або швидко розділити на порції роли.

Однією з найкращих пропозицій для підприємств, що працюють у сфері переробки м’яса, є торгова марка Polkars. Купити ножі професійні для обвалювання та розділення м’яса цього бренду можна в нашому інтернет-магазині. При цьому з відповідною гарантією якості.

Скарбничка переваг

Без сумніву, головною перевагою цього інструменту слугує гострота леза. Ножі Fisher залишаються гострими набагато довше, ніж всі інші професійні кухонні ножі з нержавіючої сталі. Такими моделями можна послуговуватися впродовж декількох років, не потребуючи заточки. Цей якісний ніж стане «фаворитом» на будь-якій кухні!

Домогосподаркам особливо сподобається легка вага інструментів, хоча на перший погляд вони здаються доволі масивними. Разом з тим клинки, виготовлені відповідно до сучасних стандартів, не вступають в хімічну реакція з продуктами. Тому кухонні ножі під час використання не залишають металевий присмак в їжі.

Вся продукція, що представлена в каталозі, не боїться гарячої води. Ножі стійкі до лугів та будь-яких мийних засобів. З їхньої поверхні дуже легко видаляти жирні плями. До того ж вони виготовляються з білої або чорної сталі, завдяки якій мають незрівнянний вигляд.

Кожному майстрові вкрай важливо купити ножі, котрі не ржавіють під впливом кислот та жирів. На додачу сталь не повинна поглинати запахи продуктів. Цьому приділяється особлива увага при обробці морепродуктів та риби.

А от ножі для сиру Fisher — надійні помічники на будь-якій кухні. Переваги цих моделей оцінить кожний шеф-кухар, коли буде швидко та вміло нарізувати сир твердого чи м’якого сорту.

У випадку приготування їжі з м’яса у пригоді стане ніж кухонний Fisher, котрий відзначається максимально гострим лезом та зручним руків’ям. Ергономічний дизайн запобігає ковзанню інструменту навіть в мокрій руці.

Основні різновиди ножів

Існує безліч видів цієї продукції. Кожен з них відрізняться формою та призначенням. Більшість має вузькопрофільне використання. Все ж таки професіонали виділяють 5 основних видів:

  1. Ніж для овочів. Модель характеризується тонким та коротким клинком з дуже гострим вістрям.
  2. Універсальний ніж. Застосовується під час шинкування, нарізки та чищення фруктів/овочів. Він зазвичай має середні розміри та класичну форму.
  3. Філейний ніж. Оснащений найдовшим та найвужчим клинком, завдяки якому дуже зручно нарізати тоненькими шматочками продукти чи м’ясо.
  4. Ніж для сиру. Його різальний край представлений у вигляді хвилі, яку створюють зазублини. При цьому кінчик моделі здебільшого роздвоєний.
  5. Ніж для хліба. Розміром та формую він схожий на універсальний зразок. Але його край нагадує звичайну пилку, призначену для нарізання випічки.

Перш ніж обрати в нашому каталозі ножі кухонні або професійні, варто визначатися, з якою ціллю вони будуть використовуватися. Тільки тоді можна вдало підібрати оптимальний варіант. Для цього достатньо лише перейти у відповідний підрозділ сайту та переглянути запропоновані моделі.