Металодетекційна продукція Prohaccp

Диспенсери для одягу
Всі товари в категорії
Медичні пластирі
Всі товари в категорії
Металодетектори промислові
Всі товари в категорії
Пластикові хомути
Всі товари в категорії
Панелі для зберігання інвентаря
Всі товари в категорії

Бренди

Популярні товари категорії

Навіщо вам потрібні металодетекційні вироби?
Харчова промисловість, виробництво напоїв і фармацевтична промисловість повинні знизити ризик зараження сторонніми речовинами. Фізичні забруднення можуть пошкодити обладнання і стати причиною травм. Якщо вони досягнуть споживача, ви зіткнетеся з дорогим відкликанням, який може серйозно зашкодити вашій репутації. Найбезпечніший спосіб усунути цей ризик і захиститися від нього - це використовувати виявляються метали і продукти, видимі в рентгенівських променях, на всіх ділянках підготовки вашого продукту.

Що ви отримуєте?

Асортимент продукції Фуд Пак Сервіс пропонує вам кращу виявляємість, виготовлену з унікального запатентованого полімеру, який містить найвищий рівень виявляємих домішок без шкоди для довговічності. Полімер, що піддається виявленню також виробляється з матеріалів, схвалених ЄС і FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів).

Великий вибір металодетекційних виробів на ринку, ми працюємо в партнерстві з ProHACCP, переважна більшість продуктів популярного європейського бренду є з кількома варіантами кольору, що дозволяє додавати колірне кодування і відстежувати в виробничому середовищі.

Якщо вам потрібно металлодетектуючий виріб, якого в даний час немає в нашому інтернет-магазині, зв'яжіться з нами. Швидше за все, у нас будуть можливості і досвід для доставки необхідного продукту, що буде відповідати вашим вимогам.