Ножі для зняття шкіри

Ніж для зняття шкіри Dick 8 2264
Ніж забіловочний Eicker 27.515 180 мм жовтий
Ніж для зняття шкіри Dick 8 2264
Ніж забіловочний Eicker 17.515 150 мм жовтий
Ніж для зняття шкіри Polkars №20 125мм
Ніж для зняття шкіри Polkars №7 175мм
Ніж для зняття шкіри Dick 8 2260
Показано з 1 по 15 із 20 (всього 2 сторінок)

Ніж для зняття шкіри відзначається масивним та достатньо жорстким клинком. Специфічна форма виробу дозволяє майстрові робити максимально точні надрізи, аби отримати ідеально рівну поверхню. До того ж якість роботи в більшості випадків залежить від технічних характеристик ножа для зняття шкіри. У цьому розділі ми зібрали найкращі моделі відомих торговельних марок Європи.

Золотий стандарт якості

Окрім вдало продуманого дизайну та форми, виробники вкладають чимало коштів на закупівлю якісної сировини. Більш того, спеціально створені відділи проводять ретельну перевірку матеріалів, перш ніж відправити їх на обробку. Для виробництва найкращих ножів для зняття шкіри європейські компанії використовують:

  • леговану сталь (з додаванням ванадію та молібдену);
  • ударо- та зносостійкий пластик;
  • надточне обладнання (для заточки, тестування).

При цьому на заводах успішно застосовують інноваційні методи загартовування сталі. Внаслідок чого ножі для зняття шкіри мають оптимальний ступінь твердості (55-58 HRC). Це, у свою чергу, збільшує термін служби та зносостійкість продукції.

Незрівнянні різальні властивості отримують шляхом використання лінзоподібного профілю, а також заточування леза під кутом 30˚. Тоді ніж для зняття шкіри дуже довго не тупиться та легко правиться. Задля безпечного використання виробу руків’я роблять з антиковзкого пластику. На додачу воно має ергономічну форму, яка забезпечує надійний хват.

Вигідно купити ніж для зняття шкіри в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Запропоновані моделі відрізняються конструктивними особливостями та дизайном. Якість вас вразить.