Вакуумні пакувальники Neo

Вакуумный упаковщик Henkelman Neo 42 XL
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Професійний вакууматор серії Neo — це зовсім новий погляд на вакуумування. Модель представлена в інтуїтивно зрозумілому дизайні, ніби вона родом з майбутнього. Апарат має безліч інноваційних рішень та унікальних функціональних можливостей. З таким промисловим вакуумним пакувальником ваше виробництво вийде на новий рівень.

«Розумний» вакууматор у вас на службі

Програмне забезпечення (ПЗ) пристрою підтримує до 20 програм. Кожна з них дозволяє змінювати налаштування системи, аби максимально точно підібрати їх для параметрів упаковки. Експорт даних та оновлення ПЗ здійснюється через бездротовий USB-порт. Керування вакуумним пакувальником для виробництва проводиться за допомогою спеціального додатка VacAssist (безкоштовний). Він доступний для закачування на платформах AppStore та Play Market. На відміну від інших моделей машини цієї серії оснащені:

  • сенсорним інтерфейсом Touch Control з анімацією циклу створення упаковки;
  • модулем стандартного з’єднання Bluetooth;
  • широким набором опцій.

Для зручності обслуговування до промислового вакууматора було додано програму, що обслуговує помпу. Система також має автоматичне нагадування про необхідність замінити оливу. Така функція сприяє стабільному функціонуванню насоса та устаткування. Для отримання високих показників якісної продукції професійний вакуумний пакувальник підтримує наступні опції:

  1. Ступеневий вакуум. Відкачування повітря здійснюється з відповідними інтервалами. Це дає змогу зберегти цілісність продукту, а також не пошкодити пакет, якщо в ньому знаходиться гострий предмет.
  2. Для червоного м’яса. На його поверхні не утворюються краплі рідини або повітряні капсули, які псують якість товару.
  3. Газ плюс. Всередину вприскується достатня кількість харчового газу. Він захищає продукти від прилипання та збільшує їх термін придатності.

Вакуумний запайщик нового покоління також використовується для маринування. Додатково в апараті встановлюється потрібний тиск вакууму та, за потреби, газу. Спеціальна опція «Контроль кипіння» дозволяє системі визначати точку кипіння рідини та вчасно зупиняти цикл. Ця технологія запобігає втраті вологи й захищає продукт від пошкодження та всихання.

Технічна сторона питання

Висока продуктивність промислового вакуумного пакувальника досягається шляхом потужного насоса німецького бренду Busch. Помпа відкачує повітря зі швидкістю 21 м³/год, що суттєво скорочує тривалість циклу. Як наслідок, машина запаковує продукт лише за 15-35 секунд. Корпус та камера техніки вироблені з нержавіючої сталі AISI 304, яка стійка до пошкоджень та корозії.

Підтримувати чистоту вакууматора для продуктів стало ще простіше, оскільки робоча поверхня має ідеально плоску поверхню, а також ступлені краї. Запаювальні планки легко знімаються та очищаються. Завдяки спеціально заокругленій формі струн пакети запаюються максимально герметично. Купити вакууматор нового покоління з унікальним функціоналом пропонує наш інтернет-магазин.