Тримачі прибирального інвентарю FBK

Гачок настінний FBK 80000 60мм
Гачок настінний FBK 80000 60мм сірий
Гачок настінний FBK 80000 60мм червоний
Гачок настінний FBK 80000 60мм фіолетовий
Гачок настінний FBK 80000 60мм синій
Гачок настінний FBK 80000 60мм чорний
Гачок настінний FBK 80000 60мм жовтий
Тримач для щіток FBK 15150 памаранчевий 22-32 мм
Кріплення совка до віника FBK 80204 зелене
Гачок настінний FBK 80000 60мм зелений
Тримач для щіток FBK 15150 синій 22-32 мм
Тримач для щіток FBK 15150 фіолетовий 22-32 мм
Кріплення совка до віника FBK 80204 синє
Тримач для щіток FBK 15150 жовтий 22-32 мм
Показано з 1 по 15 із 110 (всього 8 сторінок)

Тримачі й затиски для прибирального інвентарю

Високий рівень професіоналізму клінінгових компаній багато в чому залежить від якості і технічних особливостей інструментів для прибирання. Однак без належних умов зберігання таке спорядження не прослужать довго. З цієї причини компанія ФудПак Сервіс пропонує своїм клієнтам кріпильні пристосування для прибирального інвентарю ФБК. Унікальні комплексні системи спеціально розроблені для розміщення:

  • швабр;
  • мітел;
  • губок;
  • інших виробів.

Моделі являють собою кріплення для інвентарю, виконані з високоякісних матеріалів. Найчастіше пристрої монтуються на стіну. Данська бренд FBK піклується про максимальну ефективність товарів.

Широкий асортимент продукції

Наш інтернет-магазин зібрав найкращі моделі європейської компанії ФБК. У каталозі представлені професійні пристосування преміум класу, які дозволяють належним чином зберігати інвентар для клінінгу. У нас можна знайти рейки різних варіацій:

  • з 2-ма однотипними фіксаторами;
  • для кріплення на стіну (без фіксаторів);
  • багатофункціональні зразки з кількома фіксують елементами.

Такі конструкції забезпечують легкий доступ до інструментів для прибирання. Все необхідне знаходиться на відстані витягнутої руки. Працівникові не доведеться витрачати багато часу на пошук і систематизацію приладдя. Добре продумана кріпильна система затискачів для прибирального інвентарю дозволить швидко і надійно зафіксувати швабру, мітлу або щітку. Вдалим рішенням для оперативного виконання завдань служить єдина конструкція, яка може складатися з:

  • кріплення для совка, що забезпечує з'єднання вироби з ручкою віника;
  • ручного держателя для мопа;
  • інших унікальних пристосувань.

Вся продукція FBK має мінімалістичний дизайн для більш простого використання. Гладка поверхня власників прибирального інвентарю забезпечує легку чистку виробів. Відсутність стиків і зазорів між деталями гарантує стерильність зберігання інструментів, що відповідає санітарно-гігієнічним нормам.

Більш детальну інформацію про кожен товар надасть менеджер нашої компанії. Оформити замовлення можна за телефоном або на сайті.