Новини

Слайсери RGV роблять неможливе
02.03.2021

Слайсери RGV роблять неможливе

Переглядів: 318 Коментарі: 0

Швидко, зручно та практично. Заради цих цінностей споживачі готові віддати будь-які кошти. Тому нарізання харчових продуктів тоненькими скибочками дуже ціниться в гастрономії та ресторанному бізнесі. Серед кухарів його нерідко називають «легким шляхом до великих можливостей». Адже це не тільки геніальний спосіб подачі їжі, а й унікальний «матеріал» для створення кулінарних шедеврів. Однак нарізати ковбасні вироби, сири, фрукти чи овочі слайсами однакової товщини неспроможні навіть справжні професіонали. Цю проблему успішно вирішили інженери, коли створили техніку, призначену для цієї кропіткої справи. У зв’язку з цим наша компанія «Фуд Пак Сервіс» пропонує своїм клієнтам високоякісні слайсери від італійського бренду RGV.

Велика п’ятірка переваг слайсерів RGV

Компанією R.G.V. випускається устаткування для нарізання у різноманітних варіаціях: автоматичне та напівавтоматичне, вертикальне та гравітаційне. Техніка виробляється з якісного литого алюмінію, який полірується із застосуванням технології анодного оксидування. Такий матеріал відзначається унікальною міцністю та зносостійкістю. До того ж слайсери італійського бренду RGV ціняться за:

  1. Довговічність. Кожний двигун оснащується примусовою вентиляцією, яка захищає мотор від нагрівання. При довготривалій роботі та серйозних навантаженнях спрацьовують механізми, які охолоджують двигун.
  2. Точність. Апарати комплектуються професійними ножами 3-го покоління, котрі виготовляються з хромованої сталі 100Cr6. Леза надзвичайно гострі, оскільки заточуються на надточних станках. Всі моделі мають спеціальне пристосування для регулювання товщини скибок: від 0 до 15 мм.
  3. Надійність. Устаткування виконується в ергономічному дизайні, тому очищення слайсерів проводиться дуже легко та швидко. Більшість моделей обладнання випускається із вже вмонтованими заточувальними елементами. Завдяки стаціонарним точилам з подвійним наждаком різальна крайка завжди залишається гострою та у бездоганному стані.
  4. Гігієнічність. Алюмінієва поверхня техніки полірується шляхом використання методу анодного оксидування. Плівка, що утворюється внаслідок цього, захищає метал від корозії та надає машинам потрібні експлуатаційні властивості.
  5. Безшумність. Вентиляційна система додатково сприяє безшумній роботі устаткування. Разом з тим вал, що утримує лезо, фіксується на подвійному кулястої форми підшипнику, який поглинає утворюваний апаратом шум.

Деякі зразки розроблені виключно для нарізання м’яких сортів сиру. Вони комплектуються спеціальними дисками з тефлоновим покриттям. Слайсери RGV виконані з урахуванням всіх чинних норм техніки безпеки. Так, особливий захисний механізм надає змогу розбирати пристрій лише тоді, коли поворотний перемикач знаходиться у положенні «0». Крім того, значний простір (відстань) перед ножем та за ним сприяє максимально безпечному виконанню завдань. Вищезгадані переваги слайсерів RGV спонукали нашу компанію «Фуд Пак Сервіс» запропонувати таку високоякісну техніку італійського виробництва своїм клієнтам. 

Обирайте слайсери правильно

Залежно від принципу подачі продукту бувають вертикальні та гравітаційні слайсери. Пристрої для нарізки, які мають диски невеликого діаметра називаються гравітаційними, а з масивними дисками (більше ніж 300 мм) — вертикальними. Останні призначені для оброблення продуктів чималих розмірів та зі значною вагою. Такі конструктивні особливості дозволяють максимально точно та якісно здійснювати процес нарізання. Апарати з вертикальним методом подачі мають різні види платформи: плоску, з шипами або U-подібну. В асортименті компанії R.G.V. представлені наступні серії таких машин:

  1. Lusso і Luxury. Гравітаційні моделі виготовлені з литого алюмінію. Діаметр дисків складає 195-300 мм. Апарати мають систему простого очищення.
  2. Lady та Harmony. Також гравітаційні, але зроблені з використанням технології анодного оксидування. Технічні характеристики такі ж самі, як і в попередніх версіях.
  3. Dolly й Kelly. Виготовляються у двох варіантах: вертикальні та гравітаційні. У цих лінійках представлені як автоматичні, так і напівавтоматичні моделі. Деякі з них оснащені цифровою панеллю, яка включає лічильник та три швидкості. Машини комплектуються дисками від 350 мм до 370 мм в діаметрі.

Обираючи модель та серію устаткування, обов’язково з’ясовується, для яких цілей буде використовуватися техніка. Розмір та вага продуктів, призначених для нарізання, а також обсяг робіт безпосередньо впливають на вибір діаметра диска. Разом з тим враховується товщина скибок і текстура оброблюваних продуктів. Варто зазначити, що пилоподібний різальний край прекрасно справляється з будь-якими виробами харчової промисловості, незалежно від їх жорсткості та щільності. Зазвичай автоматичні лінії купуються для більш масштабних виробництв, коли потрібно швидко виконувати технологічні процеси у великих обсягах. 

В нашому інтернет-магазині «Фуд Пак Сервіс» запропоновані найпопулярніші моделі слайсерів бренду RGV. Ми підібрали для вас найвигідніші ціни, аби ви змогли придбати потрібну вам техніку на вигідних умовах. Крім того, ви можете придбати до неї всі потрібні комплектувальні частини: диски (зубчаті, тефлонові), заточувальні камені та ремені. Ми з радістю чекаємо на вас!