Новини

Гігієна на підприємствах харчової промисловості
25.03.2021

Гігієна на підприємствах харчової промисловості

Переглядів: 172 Коментарі: 0

Устаткування для гігієни — можливість бути першим серед рівних

«Mens sana in corpore sano» (лат.) або у здоровому тілі здоровий дух. Записавши ці слова, римський поет-сатирик мав на увазі те, що потрібно гармонійно розвивати і своє тіло, і свій дух. Кожне підприємство можна порівняти з організмом, який активно розвивається. Без належної організації навіть успішніший бізнес буде зведено нанівець. Аби цьому зарадити, в першу чергу варто створити відповідні санітарно-гігієнічні умови, передбачені чинним законодавством. До того ж порушення санітарних норм тягне за собою дисциплінарну, адміністративну та кримінальну відповідальність. З огляду на це наша компанія «ФудПак Сервіс» пропонує своїм клієнтам високоякісні пропускні системи, модулі та станції для гігієни від європейських брендів.

«All in clusive» або все необхідне в одному модулі

Перш за все хочемо звернути вашу увагу на автоматичне устаткування для гігієни. Наприклад Tanriver SA-ET-70. Техніка широко використовується на харчових і промислових підприємствах. Вона слугує пунктом пропуску робітників до виробничої зони з високим рівнем санітарії. Зазвичай такі модульні станції комплектуються:

 • платформою, килимком чи «ванною» для знезараження підошов взуття;
 • вертикальними масивними щітками для чищення спецвзуття з високим бортом;
 • пристосуванням для миття рук;
 • дверима-турнікетом (пропускають лише тих, хто пройшов дезінфекцію);
 • ланцетом з наконечником або полицею для дезінфекційної рідини;
 • кнопкою екстреної зупинки;
 • контролером Siemens;
 • LED-індикаторами (червоний/зелений).

Технічні специфікації кожної окремої моделі відрізняються. Але всі апарати мають компактні габарити та ергономічний дизайн. Завдяки ретельно продуманій конструкції санітарні пропускні системи дозволяють проводити суровий гігієнічний контроль без утворення великих черг. Функціонал техніки дає змогу встановлювати та регулювати тривалість циклу.

Деякі перехідні станції (наприклад, SHR-04) можуть функціонувати як в одному (на вихід), так і у двох напрямках (вхід/вихід). Коли робітник проходить через систему, то відразу спрацьовує фотосенсор, котрий вмикає щітки для миття спецвзуття. Конфігурації станцій можуть бути як ліво-, так і правосторонніми. Ця унікальна особливість дозволяє обрати пристрій саме для вашого виробництва.

Компактні станції для дезінфекції рук

Популярними серед користувачів є станції для дезінфекції рук невеликих розмірів. Пристрої представлені у вигляді боксів циліндричної форми. Вони використовуються для безконтактного нанесення дезінфекційних засобів на руки робітників, які входять до виробничої зони. Зазвичай техніка встановлюється або безпосередньо перед входом до цеху, або на стінах, які з’єднують приміщення важливого значення: їдальню та роздягальню. Характерною особливістю таких моделей є електрозв'язок з:

 • вхідними дверима;
 • фотодатчиком проходу;
 • системою бар’єрів.

Крім моделі SDR 02 Radex, варто також звернути увагу на станцію гігієни для дезінфекції рук KSHW-01-W. Цей апарат кріпиться до стіни та комплектується дверима-турнікетом. У нас в асортименті є зразки двостороннього й одностороннього руху. Більш модернізовані апарати оснащуються не тільки боксами для миття рук, а й спеціальними матами для знезараження підошов. Антисептичним розчином заповнюється спеціальний басейн з клапанами для наповнення та зливу. За потреби система дозволяє змінити налаштування параметрів дезінфекції.

Обирайте найкраще разом з нами

Відмінна якість. Саме цьому аспекту техніки ми приділяємо особливу увагу, коли обираємо виробників. Від матеріалів та технологій, які застосовуються при виробництві, залежить продуктивність і термін служби продукції. Для прикладу, всі станції для гігієни виготовлені з нержавіючої сталі марки AISI 304 або її аналога DIN 1.4301. Сплави на 69% складаються із заліза, 17-19% — хрому, 9-11% — нікелю. Такий високий вміст додаткових елементів забезпечує матеріалам неймовірну механічну міцність, а також стійкість до:

 • корозії;
 • температурних перепадів;
 • дії хімічно активних сполук.

Важливу роль у цьому відіграє хром. Вступаючи в реакцію з іншими елементами, він утворює на поверхні металу оксидну плівку, яка слугує захисним бар’єром. Тому нержавіюча сталь не втрачає своїх експлуатаційних та технічних якостей під впливом агресивних середовищ, особливо дезінфекторів. Продукція з такого матеріалу (товщина 1,5-4 мм) призначена спеціально для інтенсивного використання. Пристрої успішно застосовуються у приміщеннях з надмірною вологістю та у високотемпературних умовах. Враховуючи все це, можна з впевненістю сказати, що такі апарати служитимуть вам не один десяток років.

Увага! Це безпечно

Оскільки станції для дезінфекції працюють виключно від електромережі, то особливої уваги заслуговує клас захисту оболонки електроустаткування. Цей показник вказує на те, наскільки струмопровідні частини апарату захищені від впливу твердих предметів та води (або інших рідин). Продукція, яку пропонуємо ми, відповідає міжнародним стандартам IEC 60529. Деякі моделі систем для дезінфекції мають клас захисту IP 65. Це означає, що система здатна забезпечити повний захист від проникнення пилу, а також від струменів води в усіх напрямках. А от клас герметизації IP 44 свідчить про захист від проникнення твердих часточок розміром не менше 1 мм та від краплин рідини, які розлітаються. Завдяки таким методам виробництва техніка працює відмінно, навіть при великому навантаженні.

Як ви, певно, побачили, наша компанія «ФудПак Сервіс» обирає для своїх клієнтів продукцію лише високої якості. З таким устаткуванням європейського виробництва ви станете першими серед рівних.