Стрічкова пила КТ-460 | ВідеооглядПила стрічкова КТ 460 з рухомим столом

Стрічкові пилки з нержавіючої сталі виготовлені з високоякісної сталі.

КТ - 460 є двошвидкісними, тому вони можуть використовуватися для розпилювання найрізноманітніших продуктів.

Моделі КТ - 460 мають рухомий стіл.

Всі стрічкові пили КТ виробляються з використанням новітньої техніки і відповідають найсуворішим вимогам. Точна відповідність двигуна і всіх компонентів пили гарантують надійність і тривалий термін експлуатації, а також не вимагають постійного технічного догляду. Кожна деталь ретельно продумана. Завдяки підшипникам з нержавіючої сталі рухливий стіл йде гладко і легко. У повсякденній експлуатації пили відрізняються ергономічністю і безпекою. Всі стрічкові пили КТ мають сертифікат відповідності СЕ.

Оптимальна потужність для всіх МОДЕЛЕЙ: потужний двигун, низький рівень шуму при роботі і рівномірний хід ріжучого полотна гарантують відмінну якість роботи.

Безпека: стрічкові пили КТ відповідають всім існуючим і знаходяться на стадії розробки вимогам європейського стандарту для стрічкових пил за номером EN 12268:2003. Всі пили КТ забезпечені гальмівним двигуном, завдяки якому ріжуче полотно зупиняється миттєво після відключення електроживлення.

Стрічкові пили КТ безпечні в експлуатації і розраховані на тривалий термін роботи. Вони економічні, їх експлуатація та технічне обслуговування не вимагають великих матеріальних витрат, що робить їх привабливими для користувача сьогодні і на багато років вперед. Завдяки високотехнологічним рішенням пили відповідають вимогам самого вимогливого клієнта.

Технічні характеристики:

Двигун 1,8 кВт

Швидкість першого полотна 31 м / сек

Швидкість другого полотна 16 м / сек

Розміри полотна 3135х20 мм

Вага 220 кг