Пристрій для запаювання контейнерів HB-4 Sealer | ВідеооглядПристрій для запаювання контейнерів HB-4 Sealer

Зварювальники лотків були розроблені для запечатування пластикової плівки і картонних кришок на лотки для їжі. Машина призначена для харчової промисловості: продуктові магазини, ресторани швидкого обслуговування, інші ресторани, громадські кухні та їдальні, а також пункти роздачі їжі.

Продуктивність: 200-300 печаток на годину. Розміщення лотка, натягування плівки на лоток і термозварювання - тривалість близько 10 секунд.

Застосування: всі запаювачі лотків, вироблені Koneteollisuus Oy, оснащені таймером і магнітним механізмом закриття кришки, які спрощують процес запечатування -> кришку не потрібно тримати закритою вручну. Час запаювання (1-10 с) регулюється таймером, магніт утримує кришку закритою. Після закінчення встановленого часу кришка відкривається автоматично. Конфорка приводиться в дію пружиною, що забезпечує оптимальну герметичність.

Дизайн забезпечує простоту використання машини і дотримання ритму роботи. Машина також легка у використанні. Матеріали, використовувані в конструкції, прості в догляді, а кількість компонентів, схильних до зносу, зведено до мінімуму.

 

Технічні параметри

Опір 1000 Вт, 230/1

Максимальний розмір лотка 260 х 190 мм

Максимальний діаметр плівки 250 мм

Максимальна ширина плівки 190 мм

Габарити (з відкритою кришкою) 63 х 28 х 18 (61)

Вага 18 кг

Середня продуктивність 250 шт / год