Трейсилери та запаячні машини

Ручной трейсилер    BOKAMA EKO AGO2E
Ручной трейсилер    BOKAMA EKO AGO2E
Ручной трейсилер    BOKAMA EKO AGO2E
Ручной трейсилер    BOKAMA EKO AGO2E
Ручной трейсилер    BOKAMA EKO AGO2E
Ручной трейсилер    BOKAMA EKO AGO2E
Ручной трейсилер    BOKAMA EKO AGO2E
Показано з 1 по 15 із 18 (всього 2 сторінок)

Трейсилери

Трейсилер представляє собою апарат, котрий герметично пакує в контейнери будь-які види продуктів для подальшої вакуумної обробки або впливу інертного газу. Інакше трейсілери ще називають зварювачами лотків, вони є засобом першої необхідності в продуктових супермаркетах, ресторанах, м'ясних цехах, компаніях з виробництва напівфабрикатів. Застосовуються запайщики лотків як автономно, тобто самі по собі при упаковці матеріалу, так і в якості одного із ступенів виробничої лінії.

Пакувальна машина, яка використовується у виробничому цеху, значно розширює можливість асортименту продукції, оскільки трейсілери допоможуть вакуумно упакувати як нарізку, так і фарш, рідку їжу, кулінарію, різні соуси. При цьому будь-яка продукція, упаковка якої відбувалася за допомогою трейсилера, дуже довго не втрачає свіжості, товарних якостей, не пошкоджується при транспортуванні і зберіганні.

Різновиди апаратів для упаковки

Трейсилери бувають декількох видів, кожен з яких має свої переваги перед іншими, в залежності від обставин використання і необхідної продуктивності машини. Все трейсілери можна розділити на:

  • ручні;
  • напівавтоматичні;
  • автоматичні.

Ручна пакувальна машина легко вміститься на робочій поверхні завдяки власній компактності. Вона споживає мало електроенергії при роботі, в ній зручно замінювати вставку, встановлювати плівку. Також подібні трейсілери економічні, тому підійдуть для маленьких магазинів, виробничих цехів, що випускають готові страви або напівфабрикати.

За своєю конструкцією ручний зварювач лотків досить простий. Він складається з корпусу з металу, вставки для лотка, кришки, оснащеної нагрівальними елементами, і механізму, що регулює процес і температуру запаювання. Лоток з потрібною продукцією поміщається в певну вставку, накривається плівкою і потім кришка пакувальної машини закривається. Пара секунд - і готовий запаяний лоток вже можна дістати і переміщати. Якщо потрібно застосовувати лотки іншого розміру, в апараті замінюються вставки. У хвилину, в середньому, такий трейсилер здатний упакувати до 6 лотків, що більше залежить від досвіду самого оператора-пакувальника, ніж від функціональності ручного зварювача лотків.

Напівавтоматична пакувальна машина відрізняється від ручної процесом подачі плівки для упаковки і запаюванням. Дані процеси в такому агрегаті виробляються в автоматичному режимі. Від людини вимагається розмістити у вставці лоток потрібної форми, заповнений продуктами, а після закінчення процесу запаювання просто витягти його.

Напівавтоматичні запайщики лотків, по аналогії з ручними, мають компактні розміри, їх можна використовувати на виробництві, де середні обсяги випуску. Також напівавтоматичні трейсілери оснащені функцією генерації змінної атмосфери при застосуванні інертного газу. Продуктивність напівавтоматичного трейсілера досягає 5-6 циклів за одну хвилину, а якщо застосовується функція інертного газу, то вона знижується до 4.

Напівавтоматичні пакувальні машини здатні працювати з лотком за допомогою модифікованої атмосфери двома шляхами. При першому способі вакуум спочатку заповнює камеру і лише після цього в неї подається газова суміш. При другому способі повітря відразу заміщається в контейнері газовим струменем. Перший спосіб вакуумування дозволяє отримувати лотки, продукти в яких можуть зберігатися набагато довше.

Автоматичний трейсілер застосовується в умовах великих виробничих підприємств, оскільки такі агрегати мають дуже високу продуктивність, що досягає в деяких випадках 20 циклів за хвилину. Це великі машини з високим енергоспоживанням. Також автоматичний зварювач лотків може мати різну функціональність, що залежить від моделі. Деякі агрегати здатні піддавати продукти харчування впливу ультрафіолету, деякі працюють за допомогою конвеєрної подачі лотків для упаковки, а інші - за допомогою автоматичного типу подачі.

Рекомендації при підборі агрегату

Як вибрати хороший запайщик лотків, залежить від місця його подальшої установки. Цим параметром буде визначатися габаритний розмір трейсілера, його вага. Цілі використання агрегату багато в чому допомагають визначитися з його вибором. Ручний, автоматичний або напівавтоматичний агрегати можуть застосовуватися в будь-якому виробничому процесі, але видавати різну кількість упаковок за один і той же період. Важливим критерієм для підбору гарного трейсілера є максимальний розмір лотка, який можна використовувати в конкретної моделі, оскільки всі продукти харчування можуть пакуватися в різні за обсягом (довжині, глибині і ширині) контейнери. Продуктивність трейсілеров допоможе оптимізувати виробничий процес, якщо даний показник буде відповідати запитам виробника.