Новини

Ремонт кольчужних рукавичок - ера нових можливостей
10.12.2020

Ремонт кольчужних рукавичок - ера нових можливостей

Переглядів: 3588 Коментарі: 0

Ремонт кольчужних рукавичок-Ера нових можливостей

Засоби індивідуального захисту відіграють важливу роль в ефективності праці кожного м'ясника. Тому ми вирішили провести аналіз ринку кольчужних виробів і виявили, що щорічно підприємства витрачають колосальні суми на придбання цих товарів. Щоб істотно скоротити витрати підприємців, компанія "Фуд ПАК СЕРВІС" організувала послугу з ремонту кольчужних рукавичок. Це виявилося цілком вартим справою. Так, купуючи кольчужні вироби у ОФІЦІЙНИХ ДИЛЕРІВ, замовники завжди мають можливість відправити пошкоджені в процесі роботи моделі на»реставрацію". Ремонт такого плану по праву можна назвати справжньою ювелірною справою.


Ремонт в деталях

Деякі вважають, що простіше купити нове, ніж відремонтувати старе. Звичайно, цієї філософії є місце в нашому житті. Проте, коли мова йде про досить дорогі речі, то краще скористатися послугами ремонту. Якщо клієнт розуміє всі тонкощі цього процесу і скільки зусиль ми докладаємо, то буде ще більше нам довіряти.

Все починається з того, що наші фахівці проводять комплексну діагностику товару. Визначають ступінь зносу рукавички, а також пошкоджених на ній ділянок. Нерідко подібний бліц-огляд вони можуть виконувати по фото, яке надіслав клієнт. Після оцінки інженер складає план робіт, який включає:

* вставку відсутніх ланок або цілих фрагментів;

* запаювання кріплень на стиках;

* полірування нерівних поверхонь (при необхідності);

* заміну ремінця.

В якості запасних деталей наші майстри використовують тільки оригінальні комплектуючі, виконані з нержавіючого сплаву високої якості. Такі матеріали стійкі не тільки до механічних пошкоджень, але і хімічних складів. Кожен з'єднувальний елемент скріплюють з основою за допомогою спеціального зварювального обладнання. При цьому нерідко використовують збільшувальне скло. В результаті такого копіткої і скрупульозної праці вставлені ділянки практично непомітні, тому що повністю зливаються з виробом.


"Економія повинна бути економною»

Турбота про клієнтів-наше головне завдання. Ми розуміємо, що не кожен може дозволити собі при першій необхідності купувати такі дорогі приналежності. А ось ремонт кольчужних рукавичок багатьом по кишені, особливо якщо робочі вироби все ще знаходяться в належному стані. До того ж, провівши моніторинг пошукових систем, ми виявили, що надання послуг такого роду досить затребувана справа. Все ж через брак досвіду або ресурсів у цій сфері багато наших колег не можуть надати клієнтам подібний сервіс. Тому ми вирішили взяти цю місію на себе.

Працівники "Фуд ПАК СЕРВІС «пройшли спеціальне навчання, щоб максимально якісно і на професійному рівні виконувати» реставрацію" рукавичок. Таким чином, наші клієнти все також будуть отримувати товари високої якості за доступною ціною. Для дрібних / великих підприємств такий варіант служить прекрасною можливістю економно витрачати свої кошти. До того ж їх співробітникам не доведеться витрачати багато часу на пошук запасних частин до кольчужних виробів. Все це за них зроблять наші фахівці. Сподіваємося, що така послуга сподобається нашим постійним клієнтам, і вони по достоїнству її оцінять.7 причин замовити ремонт рукавичок в компанії Фуд ПАК СЕРВІС

1. Спеціальне обладнання для ремонту і пайки сталевих кілець

2. Наші фахівці пройшли навчання

3. Оригінальні запчастини (від кращих виробників рукавичок)

4. Ви гарантовано отримуєте високу якість

5. Значно скорочуються терміни ремонту (в порівнянні з відправкою за кордон)

6. Економія грошей як на ремонті, так і на необхідності купувати нові вироби

7. Уважне ставлення та індивідуальний підхід до кожного виробу